Готель Комплекс відпочинку Колиба

Основні зручності

  • Інтернет

  • Цілодобове обслуговування

  • Експрес-реєстрація заїзду/ виїзду

  • Харчування/ Напої

  • Проведення заходів

  • Проживання з дітьми

  • Розміщення з домашніми тваринами не дозволяється

Розташування

    За 13 хвилин пішої прогулянки від комфортабельного Готель Комплекс відпочинку Колиба Коростень є декілька цікавих туристичних місць, зокрема Military-Historical Museum Complex "Skala". У комфортабельному готелі є 8 номерів і такі зручності, як ресторан.

    Прогулянка до центру Коростеня займе близько 15 хвилин. Чернігів знаходиться за 77 км від готелю Коростеня, а Park Drevlianskiy – лише за 1 км. Також Парк Перемоги розташований за 12 хвилини пішки. Автобусна зупинка Дім правосуддя знаходиться поблизу Комплекс відпочинку Колиба.

    Це помешкання пропонує такі зручності в номерах, як високошвидкісний Інтернет, багатоканальне телебачення і персональний сейф. Для комфорту гостей передбачені такі деталі, як система клімат-контролю. Гості можуть скористатися феном і рушниками у власних ванних кімнатах з душовою кабіною і окремим туалетом.

    В межах 5-хвилинної прогулянки від готелю розташувався ресторан Restaurant-Museum Kolyba, який пропонує страви східноєвропейської кухні.

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    • Розміщення дітей та додаткові ліжка
    • Додаткові ліжка в номері не надаються.
    • Дитячі ліжка в номері не надаються.

    Варіанти номерів у Готель Комплекс відпочинку Колиба Коростень

    Це помешкання пропонує такі зручності в номерах, як високошвидкісний Інтернет, багатоканальне телебачення і персональний сейф. Для комфорту гостей передбачені такі деталі, як система клімат-контролю. Гості можуть скористатися феном і рушниками у власних ванних кімнатах з душовою кабіною і окремим туалетом.

    Заїзд:
    Виїзд:
    Гості
    2 гостя

    Дорослі:

    2

    Діти:

    0
    Готель Комплекс відпочинку Колиба Коростень Ліжка фото Готель Комплекс відпочинку Колиба Коростень Зручності фото
    Покращений номер з ліжком розміру "queen-size"

    Розмір: 18 м²

    Тип ліжка: 1 Ліжко King-size

    Детальніше +
    Готель Комплекс відпочинку Колиба Коростень Інтер'єр фото Готель Комплекс відпочинку Колиба Коростень Зручності фото Готель Комплекс відпочинку Колиба Коростень Умивальники фото Готель Комплекс відпочинку Колиба Коростень Ліжка фото
    Покращений сімейний номер з ліжком розміру "king-size"

    Розмір: 26 м²

    Тип ліжка: 1 Ліжко King-size

    Детальніше +
    Готель Комплекс відпочинку Колиба Коростень Ліжка фото Готель Комплекс відпочинку Колиба Коростень Умивальники фото Готель Комплекс відпочинку Колиба Коростень Зручності фото
    Стандартний номер з двома односпальними ліжками

    Розмір: 16 м²

    Тип ліжка: 2 Односпальні ліжка

    Детальніше +
    Готель Комплекс відпочинку Колиба Коростень Номер фото
    Тримісний номер економ-класу

    Розмір: 24 м²

    Тип ліжка: 3 Односпальні ліжка

    Детальніше +
    Готель Комплекс відпочинку Колиба Коростень Туалети фото Готель Комплекс відпочинку Колиба Коростень Зручності фото Готель Комплекс відпочинку Колиба Коростень Ліжка фото
    Стандартний двомісний номер

    Розмір: 16 м²

    Тип ліжка: 1 Ліжко King-size

    Детальніше +

    Розташування Готель Комплекс відпочинку Колиба Коростень

    Визначні місця
    Хороші ресторани
    Транспорт

    Відгуки гостей про Готель Комплекс відпочинку Колиба Коростень

    Тут ви можете знайти перевірені відгуки, опубліковані нашими користувачами на цьому сайті

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.

    Відгук не надіслано.

    Спробуйте ще раз.

    Дякуємо, що підписалися
    Валюта
    • USD Долар США
    • EUR Євро
    • GBP Фунт стерлінгів
    • AUD Австралійський долар
    • CAD Канадський долар
    • BRL Бразильський реал
    • CNY Китайський юань
    • CZK Чеська крона
    • DKK Данська крона
    • HKD Гонконзький долар
    • ILS Ізраїльський новий шекель
    • JPY Японська єна
    • MYR Малайзійський рингіт
    • NZD Новозеландський долар
    • NOK Норвезька крона
    • PLN Польський злотий
    • RON Румунський лей
    • RUB Російський рубль
    • SAR Саудівський ріал
    • SGD Сінгапурський долар
    • ZAR Південноафриканський ранд
    • KRW Південнокорейська вона
    • SEK Шведська крона
    • CHF Швейцарський франк
    • TRY Турецька ліра
    • UAH Українська гривня
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Тайський бат
    Виберіть мову
    Перегляньте найкращі доступні тарифи
    Введіть дати, щоб побачити ціни
    Заїзд:
    Виїзд:
    Гості
    2 гостя

    Дорослі:

    2

    Діти:

    0
    Готель Комплекс відпочинку Колиба Коростень